Myynti markkina-alueittain

Jälleenmyyjät

UK/Irland
Eagle Airfield Equipment Ltd.
Arthur Peake
Puh +44 1492642201
Fax +44 1492641992
Matkapuhelin +44 7701806139
eagle@danline.co.uk

Norge
Överaasen AS
Kjell Arne Olsen
Puh +47 61 146000
Faksi +47 61 146003
Matkapuhelin +47 971 98062
kjell.arne.olsen@overaasen.no

Finland
Enkom Active OY
Timo Neuvonen
Puh +358 9680510
Faksi +358 9676060
timo.neuvonen@ktinterior.fi

Tyskland, Österrike
Overaasen AS – NL Deutschland
Werner Bross
Puh +49 7121972780
Faksi +49 7121972781
werner.bross@overaasen.de

Italien
Fresia s.p.a
Furio Rossi
Puh +39 0195600005
Faksi +39 0195600009
furio.rossi@fresia.it

Syd-Ost Europa
(Kroatien, Serbien, Bosnien-Herzegovina, Montenegro, Makedonien, Kosovo, Albanien, Rumanien och Bulgarien)
EUROPLAST International GmbH
Jasna Traudisch
Puh +49 89 45 22 849-0
Faksi +49 89 45 22 849-20
Matkapuhelin +49 172 86 65 906
jasna.traudisch@europlastgroup.com
www.europlastgroup.com

USA
Myslik Inc
Bill Myslik
Puh +1 303 6979692
Faksi +1 303 6979693
Mob +1 303 8100521
bmyslik@myslikinc.com
www.myslikinc.com

Ledning

Henrik Einarsson
CEO – Myynti 
Puh +46 21 203 76  |  Matkapuhelin +46 73 474 78 30

Caroline Droeser
Myynti 
Puh +46-21 203 48 |  Matkapuhelin +46 70 513 70 74

Klaus Meyer
Tuotantopäällikkö
Puh +46 21 202 54  |  Matkapuhelin +46 70 697 02 00

Cecil Dahlberg
Tekniikka- ja tuotekehityspäällikkö
Puh +46 21 203 47  |  Matkapuhelin +46 70 659 11 73

Herman Tidbeck
Talouspäällikkö
Puh +46 21 203 68  |  Matkapuhelin +46 70 983 17 62

 SIB Airportilla on maailman korkein harjajärjestelmien valmistuskapasiteetti ja vahva toimitusketju kaikkialla maailmassa

SIB Products
Västerås  |  Sweden
Puh +46 21 203 76  |  Leima

© 2018 SIB Products, Sweden. All rights reserved.